Polsat rozpoczyna emisję programu kulinarnego "Domowa kawiarenka"

W kwietniu br. na antenie Polsatu pojawi się "Domowa kawiarenka" - program kulinarny tylko i wyłącznie o deserach. W sumie...

W kwietniu br. na antenie Polsatu pojawi się "Domowa kawiarenka" - program kulinarny tylko i wyłącznie o deserach. W sumie cały cykl ma dostarczyć telewidzom rozrywki lekkiej, łatwej i przyjemnej, a przy okazji nauczyć ich przygotowania czegoś pysznego. Producentem programu jest Ewa Wachowicz, a gospodarzem debiutujący w telewizji Tadeusz Gwiaździński - kucharz i cukiernik z zamiłowania. W założeniu "Domowa kawiarenka" jest programem lekkim, dowcipnym i praktycznym. Ma przekonać widzów, że pociąg do słodyczy nie jest żadnym grzechem, a zachowując rozsądek, od słodyczy nie utyją, wręcz przeciwnie - pomogą swemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Podstawą programu jest instruktaż, który ma pozwolić niemal każdemu przyrządzić coś pysznego we własnej kuchni. Oglądający "Domową kawiarenkę" najpierw poznaje osoby zaproszone do programu oraz deser, który będzie "bohaterem" danego odcinka. Następnie prowadzący zaprasza widzów na zakupy, a potem do swej domowej kuchni. Sceny kulinarne powstają w zacisznym wiejskim domku z werandą i ogródkiem. Tam Tadeusz Gwiaździński pokazuje krok po kroku, jak potrawę przyrządzić i jak podać gotowy przysmak. Z przygotowanym deserem wraca do gości czekających na niego w należącej do Jacka Łozińskiego krakowskiej restauracji Pod Aniołami.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.