Nowy szef mediów w DMB&B

Maciej Sobierajski, pełniący dotychczas w Media Direction (NOS BBDO) funkcję media directora, objął stanowisko szefa działu mediów w DMB&B. Pełniący...

Maciej Sobierajski, pełniący dotychczas w Media Direction (NOS BBDO) funkcję media directora, objął stanowisko szefa działu mediów w DMB&B. Pełniący dotychczas tę funkcję Colin Clark - na tym stanowisku pracował przez niecały rok - odszedł do niezwiązanej z siecią firmy w Londynie. Jako przyczynę swojego odejścia Sobierajski podał "potrzebę zmiany po pracy przez 5 lat w tym samym miejscu". Dodał jednak, że jego odejście miało związek ze zmianami w Media Direction, które zaszły w tej strukturze w ostatnich tygodniach (do Media Direction przyszli: na stanowisko dyrektora zarządzającego Paweł Sawicki, wcześniej dyrektor działu mediów w Saatchi & Saatchi, oraz na stanowisko media director Jacek Hendigery, wcześniej także pracujący w dziale mediów w Saatchi). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.