Chwila z Delectą - promocja produktów włocławskiej firmy

Do 30 lipca potrwa promocja konsumencka zorganizowana przez firmę Delecta SA. Akcja, która ma charakter lojalnościowy, jest prowadzona pod hasłem...

Do 30 lipca potrwa promocja konsumencka zorganizowana przez firmę Delecta SA. Akcja, która ma charakter lojalnościowy, jest prowadzona pod hasłem "Chwila z Delectą". Warunkiem uczestniczenia w promocji jest wysłanie na adres producenta 10 logo firmy wyciętych z opakowań produktów wraz z opisem, czym jest chwila z Delectą. Najlepsze opisy, wyłonione przez komisję, będą premiowane 4 wycieczkami do Rzymu, 100 mikserami, a pierwsze 10 tys. osób, które nadeślą zgłoszenia, otrzymają gratis jeden z nowych produktów Delecty. Wsparciem reklamowym promocji są ogłoszenia w prasie kobiecej: w "Naj", "Przyjaciółce", kobiecym dodatku "GW" - "Wysokich Obcasach", "Tinie", "Życiu na Gorąco" oraz "Vivie". (KD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.