Promocja Bahlsena "Hit za Hit"

Do 30 września potrwa promocja ciastek Hit produkowanych przez firmę Bahlsen. Akcja promocyjna jest konsekwencją prowadzonej od kilku lat kampanii...

Do 30 września potrwa promocja ciastek Hit produkowanych przez firmę Bahlsen. Akcja promocyjna jest konsekwencją prowadzonej od kilku lat kampanii reklamowej Hita, która wykorzystuje spoty muzyczne. Konsumenci, którzy chcą wziąć udział w losowaniu, muszą przesłać na adres producenta trzy kody kreskowe z opakowań Hita. Nagrody w promocji to Ford Focus, 10 nagrywarek CD oraz 4 telefony komórkowe Nokia. Dodatkowo 10 tys. osób, które jako pierwsze przyślą kody kreskowe, otrzyma płytę z muzycznymi przebojami. Według organizatorów każda z nagród jest "hitem w swojej kategorii". Wsparciem promocji są ogłoszenia w prasie oraz spoty w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. (KD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.