Serwis analityczny na stronach www Handlowego

Bank Handlowy rozszerzył swoją ofertę o nową usługę, pierwszy w polskim banku internetowy serwis analityczny. Jest on dostępny na stronach...

Bank Handlowy rozszerzył swoją ofertę o nową usługę, pierwszy w polskim banku internetowy serwis analityczny. Jest on dostępny na stronach www bezpłatnie dla wybranych klientów, którzy spełniają pewne kryteria: ich aktywa na rachunku papierów wartościowych przekraczają milion zł, dają bankowi miesięczny dochód (prowizję) min. 2 tys. zł. albo mają średni obrót miesięczny powyżej 500 tys. zł. Handlowy wysłał dotychczas listy z hasłem pozwalającym na 5-mies. dostęp do serwisu do 250 klientów, z usługi do wczoraj skorzystało 27. Serwis ma na razie trzy części: aktualności, rynek akcji i instrumenty dłużne. Działa w sposób interaktywny, klient przez cały czas może kontaktować się z jego obsługą i zadawać pytania. Biuletyn informacyjny zamieszczany jest codziennie. Jak powiedział Zbigniew Ratyński, dyrektor pionu operacji pieniężnych i kapitałowych, celem wprowadzenia usługi było szybsze dostarczanie serwisu, zmniejszenie kosztów, możliwość zbierania informacji zwrotnej i wykreowanie popytu na usługi rynku kapitałowego. (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.