Warner Home Video i Columbia TriStar Home Video razem

Wyżej wymienione firmy ogłosiły, że zaczynają działać na terenie Polski wspólnie. Przypuszczalnie w ciągu kilku miesięcy Warner Bros. Poland Dystrybucja...

Wyżej wymienione firmy ogłosiły, że zaczynają działać na terenie Polski wspólnie. Przypuszczalnie w ciągu kilku miesięcy Warner Bros. Poland Dystrybucja Video zmieni nazwę handlową na terenie Polski, włączając nazwę Columbia TriStar i jej znak firmowy. Obie firmy dążą do umocnienia swojej pozycji na rynku DVD. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, planują opanowanie ok. 70 proc. polskiego rynku tego medium. Do tej pory licencjonowanym partnerem Columbii TriStar była firma ITI Home Video. Zmiana partnera, jak twierdzą przedstawiciele Columbii, jest strategiczną zmianą kierunku rozwoju firmy. Wspólna działalność obu dystrybutorów rozpocznie się w sierpniu. Wtedy też centrala udzieli mediom bardziej szczegółowych informacji na temat dalszej strategii. (AL)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.