MindShare rozszerza operacje w Europie Centralnej i Wschodniej

Należący do holdingu medialnego WPP dom mediowy MindShare zamierza wkrótce dokonać otwarcia nowych biur w regionach Europy Środkowej i Wschodniej....

Należący do holdingu medialnego WPP dom mediowy MindShare zamierza wkrótce dokonać otwarcia nowych biur w regionach Europy Środkowej i Wschodniej. Już na początku sierpnia niezależne struktury MindShare pojawią się w Rumunii i w Bułgarii. Natomiast w czwartym kwartale br. kolejne biura zostaną otwarte w Rosji oraz na Węgrzech i Ukrainie. Powyższe rozszerzanie struktur jest kontynuacją ekspansywnej strategii WPP w rejonie starego kontynentu. Przypomnijmy, że w jej ramach od początku br. regionalne biura MindShare zostały otwarte w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji i w Austrii.W obecnej chwili biura MindShare znajdują się w 30 krajach na całym świecie i zatrudniają ponad 1500 osób. Ich globalne obroty wynoszą ponad 12 mld USD.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.