Negocjacje dotyczące przejęcia SMG/KRC nadal trwają

W czwartkowym wydaniu "Dziennego Serwisu MMP" ukazała się informacja, wedle której część akcji instytutu SMG/KRC Poland została sprzedana międzynarodowej grupie...

W czwartkowym wydaniu "Dziennego Serwisu MMP" ukazała się informacja, wedle której część akcji instytutu SMG/KRC Poland została sprzedana międzynarodowej grupie badawczej Kantar. Powyższa wiadomość okazała się nieprawdziwa. Negocjacje mające na celu integrację SMG/KRC z jedną ze światowych sieci badawczych trwają już ponad rok - o czym kilka razy informowano na łamach "MMP" - i do dziś nie zostały zakończone. Wciąż nie jest znany kształt i terminarz potencjalnego porozumienia. Trudno także oszacować prawdopodobieństwo jego zawarcia. We wspomnianej wiadomości w sposób nieuprawniony przywołano nazwisko prezesa SMG/KRC Poland. W czasie rozmowy z naszym dziennikarzem Krzysztof B. Kruszewski oświadczył, że nie zawarto dotąd jakiegokolwiek porozumienia i odmówił wszelkich komentarzy. (AL)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.