Jet-Line drukuje dla funduszy emerytalnych

Otwarte fundusze emerytalne położyły duży nacisk na nietypowe formaty swoich reklam zewnętrznych. Większość zamówień, które trafiły do drukarni Jet-Line, powiązanej...

Otwarte fundusze emerytalne położyły duży nacisk na nietypowe formaty swoich reklam zewnętrznych. Większość zamówień, które trafiły do drukarni Jet-Line, powiązanej z brytyjską drukarnią Cestrian Ltd. z Manchesteru, pochodzą właśnie z OFE. Wielkoformatowe grafiki reklamowe, m.in. o formacie 10 m x 12 m, wykonane zostały na rzecz AIG PTE, Ego PTE i Winterthur PTE. Mniejsze formaty, w nakładach od 35 do 1000 sztuk, zamówiły PKO/Handlowy PTE i Pocztylion PTE. Obok funduszy emerytalnych Jet-Line realizuje zamówienia na druk reklam wielkoformatowych dla Wydawnictwa Prasowego Twój Styl (kampania pisma "Max"), browarów: Kompanii Piwowarskiej SA i Żywca SA, oraz sieci hipermarketów E. Leclerc i centrum handlowego Galeria Mokotów. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.