CBP realizuje program Student

Firma CBP realizuje od końca maja do końca czerwca projekt Student, którego celem jest dotarcie do młodych, kształcących się ludzi...

Firma CBP realizuje od końca maja do końca czerwca projekt Student, którego celem jest dotarcie do młodych, kształcących się ludzi w wieku 19 - 25 lat z pakietem próbek i ofert promocyjnych markowych produktów. W programie tym uczestniczą różni producenci, którzy przygotowali próbki i oferty. CBP zajmuje się ich dystrybucją w ośrodkach akademickich. W pakiecie znajdują się produkty różnych kategorii - po jednym z każdej. Klienci mają możliwość wyboru miast, w których będą dystrybuowane ich próbki oraz podziału na pakiety dla mężczyzn i kobiet. W poprzednich edycjach programu Student (wiosna i jesień 1998 r.) wzięli udział: CPC Amino, Sony, Johnson & Johnson, SCA Molnlycke, Beiersdorf-Lechia, Bank PKO BP, Bank Pekao SA, Hewlett Packard. W obecnej edycji pakiet składa się z próbek: szamponu Fructis (L'OrŽal), sosu Knorr, herbaty Tetley i wody toaletowej Adidas (Coty). (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.