Zintegrowany Pakiet "Combiline" uzupełni ofertę reklamową

Drukarnia Skarbowa wprowadziła nowy produkt - Zintegrowany Pakiet Wysyłkowy "Combiline". Do tej pory jego druk odbywał się poza granicami kraju....

Drukarnia Skarbowa wprowadziła nowy produkt - Zintegrowany Pakiet Wysyłkowy "Combiline". Do tej pory jego druk odbywał się poza granicami kraju. "Combiline" zapewnia trwałe łączenie do 10 warstw różnych rodzajów papieru. Jedną z cech pakietu jest możliwość umieszczenia wewnątrz koperty zwrotnej z wdrukowanym adresem. "Combiline" ma zastosowanie m.in. we wszelkiego rodzaju wysyłkach, w których nadawca oczekuje odpowiedzi, w konkursach prasowych, ankietach, w marketingu bezpośrednim, ofertach domów sprzedaży wysyłkowej, w kampaniach promocyjnych i reklamowych, insertach prasowych czy rachunkach poufnych. Wprowadzeniu "Combiline" towarzyszy konkurs Drukarni Skarbowej dla potencjalnych odbiorców pakietu. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.