Kosmetyki izraelskiej firmy w sprzedaży masowej

W 1997 roku izraelska firma Natural Sea Beauty, produkująca kosmetyki zawierające minerały z Morza Martwego, weszła w skład koncernu L'OrŽal....

W 1997 roku izraelska firma Natural Sea Beauty, produkująca kosmetyki zawierające minerały z Morza Martwego, weszła w skład koncernu L'OrŽal. Do tej pory kosmetyki te były sprzedawane przez przedstawicieli firmy, obecnie można je będzie nabyć w drogeriach i perfumeriach. Mimo tej zmiany Kosmeor, dystrybutor m.in. kosmetyków L'OrŽal, Garnier Paris, Vichy, nie przewiduje kampanii reklamowej. Firma wyprodukowała jedynie ulotki informacyjne, które będą dostępne w punktach sprzedaży. Kosmetyki Natural Sea Beauty adresowane są do kobiet dojrzałych. Ich ceny plasują je na średniej półce. Ciekawostką jest fakt, że jako jedne z niewielu linii posiadają takie produkty, jak: sól do kąpieli, krem do stóp. (AL)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.