Dobre intencje "Halo!"

Tygodnik "Halo!" (G+J Polska) po raz kolejny sponsorował Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Był tam 1 lipca br. organizatorem koncertu Reni...

Tygodnik "Halo!" (G+J Polska) po raz kolejny sponsorował Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Był tam 1 lipca br. organizatorem koncertu Reni Jusis, laureatki ostatnich Fryderyków. Drobne upominki od ,Halo!" można było wygrać każdego dnia imprezy podczas konkursów na plażach. Pismo niedawno przyjęło nową formułę. Realizuje ją zespół pod kierunkiem Jacka Fronczaka. Nowe "Halo!" dba o dyskrecję w kontaktach z opisywanymi gwiazdami i sprawdzanie wszelkich informacji na ich temat. "Stopniowo i bardzo konsekwentnie staramy się przekonać środowisko gwiazd, że jesteśmy ich przyjacielem" - powiedział naczelny. Od maja "Halo!" ma 76 stron i okładkę na dobrym papierze. Coraz więcej sesji fotograficznych jest robionych specjalnie dla tytułu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.