15-lecie sprzedaży japońskich aut

Nissan Poland zorganizował z okazji 15-lecia rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży w Polsce promocję różnych modeli samochodów. Akcja rozpoczyna się 15 czerwca...

Nissan Poland zorganizował z okazji 15-lecia rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży w Polsce promocję różnych modeli samochodów. Akcja rozpoczyna się 15 czerwca i potrwa dwa tygodnie. Obejmuje modele: Primera, Almera i Micra. Primera w wersji 1,6 SLX ma cenę obniżoną o 9 tys. złotych, a w wersji executive, w zależności od pakietu wyposażenia, klimatyzację za 1500 zł lub wysokiej jakości sprzęt audio gratis. Do modelu Micra dodawane są alarm i radio gratis, a nabywcy Almery za klimatyzację zapłacą jedynie 1500 zł. Zapowiedzi promocji pojawią się w telewizji, a informacje o akcji znajdą się w prasie oraz radiu.

Toyota Motor Poland prowadzi promocyjną sprzedaż modelu Avensis 1,6 w wersji sedan. Liczba samochodów dostępnych w promocji jest ograniczona. Każdy nabywca modelu objętego promocją otrzymuje gratis radioodtwarzacz wraz ze zmieniaczem 10 płyt kompaktowych. Informacje o promocji są ogłaszane w dziennikach: "Gazeta Wyborcza", "Rzeczpospolita", "Prawo i Gospodarka", "Puls Biznesu" oraz w tygodnikach: "Polityka", "Wprost", "Auto Świat".

Honda Poland oferuje klimatyzację gratis do modelu Civic 5d. Wsparciem reklamowym są ogłoszenia w wybranych dziennikach i tygodnikach. Liczba samochodów dostępnych w promocji jest ograniczona.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.