Architekt w Radiostacji

Szymon Kalinowski został nowym dyrektorem generalnym Radiostacji. Kalinowski jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W latach 1992 - 1996 pracował...

Szymon Kalinowski został nowym dyrektorem generalnym Radiostacji. Kalinowski jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W latach 1992 - 1996 pracował w RRM (biurze reklamy Radia Zet) jako account manager. Następnie zajmował podobne stanowisko w agencji reklamowej BBDO. W latach 1997 - 1998 pełnił obowiązki client service directora w warszawskim Radiu WAWa, później został szefem działu sprzedaży i reklamy Radia dla Ciebie. Jesienią ub.r. Kalinowski wrócił do grupy medialnej EuroZet. Stanowisko dyrektora generalnego Radiostacji objął w maju br. Za główne zadania na nowym stanowisku uważa rozbudowę sieci Radiostacji oraz zwiększenie dochodowości rozgłośni przy zachowaniu dotychczasowego profilu programowego i muzycznego.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.