Najlepsze opakowanie roku - Art of Packaging 2017 - Professional dla drukarni TAKT

Wydawnictwo Wajda - wyłonione spośród ponad pół tysiąca prac zgłoszonych w konkursie Art of Packaging.

Opakowanie zwyciężyło w kategorii Premium oraz dodatkowo jest zwycięzcą głównym konkursu. Ponadto Wydawnictwo WAJDA jest nominowane do nagrody głównej światowego konkursu na najlepsze opakowanie - World Star, organizowanego przez Światową Organizację Opakowań WPO.

ART OF PACKAGING – to ogólnopolski konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. Nagradzane są twórcze, designerskie, innowacyjne, marketingowe, technologiczne i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania, zaspokajające gusta coraz bardziej wybrednych konsumentów.

To wielki sukces i ogromne wyróżnienie dla nas a zarazem szansa na pokazanie światu naszych polskich projektów i produkcji. Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, posiadamy bogate 25-letnie doświadczenie na rynku a opakowania wykonujemy nie tylko na rynek polski ale również zagraniczny. Wydawnictwo WAJDA to nietuzinkowe opakowanie obejmujące kolekcję filmów Andrzeja Wajdy oraz materiały dodatkowe. Skrzynia pełna skarbów w formie wielkiej księgi w obwolucie, odzwierciedlająca filmową karierę Andrzeja Wajdy. To niezwykła podróż, splatająca Jego twórczość z literaturą, malarstwem i muzyką. Majestatyczna kolekcja obejmuje filmy, stanowiące przewarzającą część dorobku wielkiego polskiego Artysty, jednego z najbardziej imponujących twórców światowej kinematografii. Forma wydawnictwa nawiązuje do kina, nacechowanego odwagą, dociekliwością, siłą i wysmakowanym rzemiosłem. Podróż przez filmowy świat Wajdy łączy w sobie wszystko, co w polskiej kulturze prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju. Księga obrazuje dzieło życia Andrzeja Wajdy – człowieka – wielkiego Mistrza – jesteśmy ogromnie dumni z tej produkcji - mówi Joanna Stanowicka - Ozga, Marketing Manager, Drukarnia TAKT.

TAKT na Facebooku

Gala ART OF PACKAGING 2017

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.