Tanie i prestiżowe torby papierowe

Firma AWIH wprowadziła do produkcji maszynowej nowy rodzaj toreb papierowych. Torby Kraftlux to ekologia i prestiż w dobrej cenie. Torby są solidnie wykonane i ze względu na maszynową produkcję są alternatywą dla drogich toreb ekskluzywnych wykonywanych ręcznie.

Torby papierowe z zakładką górną są alternatywą dla toreb z uchwytem skręcanym - cena tych toreb jest na tym samym poziomie co toreb z uchwytem papierowym. Jednocześnie torby są plasowane jako bardziej prestiżowe. Torby Kraftlux i Lulux znajdują zastosowanie w handlu oraz w marketingu gdzie są doskonałym nośnikiem reklamy.

 

Torby Kraftlux Market i Lulux Market dedykowane są do pakowania małych upominków/produktów, np. dla drogerii i sklepów z biżuterią.
Zalety torby papierowej:

- wykonane z mocnego papieru Kraft
- miękki uchwyt bawełniany i wzmocniony wewnątrz torby lub uchwyt wycięty w zakładce torby
- zakładka górna podnosząca walory estetyczne torby
- nośność do 8 kg - z powodzeniem torby przeniosą ciężkie katalogi
- papier Kraft gładki lub prążkowany podkreśla ekologiczne walory torby

Produkowane w 4 standardowych formatach.
Posiadają zakładkę górną, przez którą przewleczony jest sznurek bawełniany zakończony estetycznym T-lace lub wycięty jest w zakładce otwór (market).

Więcej informacji: www.awih.com.pl

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.