Siedmioro polskich przedstawicieli w jury EACA Euro Effie 2017

Jury będzie obradowało pod przewodnictwem Alexandra Schlaubitza, vice president marketing w firmie Lufthansa.

European Association of Communications Agencies (EACA) ogłosiła listę jurorów tegorocznej edycji Euro Effie Awards. Przewodniczącym jury został Alexander Schlaubitz, vice president marketing w firmie Lufthansa. Jurorzy pod jego przewodnictwem będą obradowali w dniach 5-16 czerwca, wybierając nominowanych do drugiego etapu obrad, zaplanowanego na 29 czerwca br.

W pierwszej rundzie obrad i wyborze kampanii nominowanych weźmie udział pięcioro reprezentantów z Polski. Będą to: Anna Dzierzędzka, managing partner w MediaCom Warszawa; Magda Kolenkiewicz, general manager w Starcomie; Paweł Gala, managing partner w MEC; Michał Wolniak, CSO & president w VML Poland oraz Maciej Skrzypczak, managing director w Lubię To – Linked by Isobar.

W pracach jury Euro Effie w drugim etapie obrad wezmą natomiast udział Filip Fiedorow, CMO w IKEA, oraz Bartosz Dobrzyński, CMO w Play.

Gala rozdania nagród będzie miała miejsce 17 października br. w Brukseli.

Katarzyna Kacprzak 249 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.