Letnia kampania Vivusa

Bon na 500 zł do Fly.pl z pożyczką.

Firma pożyczkowa Vivus Finance przygotowała dla klientów wakacyjną promocję, którą wspiera kampanią reklamową w mediach. Każdy klient, który do końca czerwca weźmie pożyczkę w Vivus, otrzyma także bon wakacyjny o wartości 500 zł do wykorzystania w biurze podróży Fly.pl (pod warunkiem wykupienia wycieczki lub biletów za co najmniej 3 tys. zł).

Promocję wspiera kampania reklamowa w największych stacjach telewizyjnych i w internecie. Firma komunikuje przede wszystkim dostępność oferty (łatwość i szybkość wzięcia pożyczek).

- Nasza oferta jest dostępna online, a decyzję o przyznaniu pożyczki podejmujemy w 15 minut. Od niedawna dodatkową gotówkę od Vivusa można wziąć również na lotniskach czy dworcach - a dokładnie w salonikach i kioskach zarządzanych przez grupę Lagardere Travel Retail, m.in.: Relay, InMedio czy Hubiz - wskazuje Agnieszka Ryttel, dyrektor komunikacji marketingowej Vivus Finance.

Kreację reklam przygotowały agencje Grandes Kochonos i Dot Partners, za planowanie i zakup mediów odpowiada Blue 449, natomiast za zakup mediów digital - Sales and More.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.