Wypożyczanie samochodów Traficar na Orlenie

Firmy podpisały umowę o współpracy.

Krakowska firma Traficar, która od ub.r. oferuje wypożyczanie samochodów na godziny (tzw. carsharing) w Krakowie i szykuje się do wejścia z usługą m.in. w Warszawie, podpisała umowę o współpracy z PKN Orlen, największą firmą paliwową w kraju.

Orlen nie tylko będzie dostawcą paliwa dla samochodów Traficara ale w miastach, w których dostępna jest usługa Traficar, będzie można pozostawić i wypożyczyć samochód na stacjach koncernu. Orlen został partnerem strategicznym marki. Zajmie się taż świadczeniem dodatkowych usług dla floty Traficara, np. myjni.

- Duże znaczenie ma dla nas to, że PKN Orlen tak jak Traficar dostrzega potrzebę inwestowania w nowoczesne rozwiązania transportowe i jest aktywnym inicjatorem zmian społecznych w zakresie poruszania się i komunikacji. Dlatego nasza współpraca ma wymiar znacznie głębszy niż tylko obecność samochodów na stacjach paliw partnera. Użytkownicy otrzymują innowacyjną, wygodną i kompleksową usługę – tłumaczy Piotr Groński, prezes Traficara.

Obie firmy planują również szereg wzajemnych działań sprzedażowych, promocyjnych i społecznych, na razie nie ujawniają ich szczegółów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.