Drukarnia TAKT czterokrotnie nagrodzona przez Polską Izbę Druku

20 maja w Warszawie w hotelu The Westin Warsaw odbył się doroczny Bal Polskiej Izby Druku, na którym miała miejsce Gala XVIII edycja konkursu o nagrodę Złotego Gryfa.

ZŁOTY GRYF to konkurs na nagrodę na najlepszy pod względem technicznym i jakościowym produkt poligraficzny (w danej kategorii) organizowany przez Polską Izbę Druku, będącą jedyną ogólnopolską organizacją samorządową drukarzy, chroniącą interesów polskich drukarzy.

W tym roku w Balu wzięło udział 163 osób reprezentujących wszystkie specjalizacje i miejsca pracy związane z branżą poligraficzną.

Gości przywitał nowy Prezes Polskiej Izby Druku (PID) pan Leszek Wojtczuk i po krótkiej przerwie nastąpiła uroczystość oficjalnego podziękowania dotychczasowemu Prezesowi PID panu Edwardowi Dreszerowi, który piastował to stanowisko przez ostatnie dwie kadencje.

Następnie, w imieniu nieobecnego Przewodniczącego Jury konkursu Złotego Gryfa pana profesora Jerzego Petriaszwiliego, krótkiego omówienia prac Jury oceniającego tegoroczne  produkty poligraficzne nadesłane na nasz konkurs, dokonał pan Piotr Dobrołęcki  V-ce Przewodniczący tegorocznego Jury a jednocześnie księgarz, wydawca i dziennikarz branżowy.

O godz. 21.30 rozpoczęła się Gala rozstrzygnięcia XVIII edycji konkursu Złotego Gryfa 2017  nagradzającą najlepszą jakość wykonania produktu poligraficznego.

Jury Konkursu w składzie: Przewodniczący- Jerzy Petriaszwili (IMiP PW), Ryszard Czekała (Polska Izba Druku), Piotr Dobrołęcki V-ce Przewodniczący (Polska Izba Książki), Bernard Jóźwiak (Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego), Maciej Hoffman (Izba Wydawców Prasy), Beata Pyś-Skrońska (Polska Izba Opakowań) , Andrzej Rowicki (Ekspert fleksograf), Andrzej Tomaszewski (COBRPP) i Bogdan Wyrzykowski (SiMP) na swoim kwietniowym posiedzeniu po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs, postanowiła przyznać statuetki Złotego Gryfa z czego w trzech kategoriach statuetki trafiły w ręce DRUKARNI TAKT:

Kategoria: Produkt wielobarwny w oprawie złożonej
„Marillion”
Statuetkę ZG wręczył pan Krzysztof Pindral Prezes firmy Heidelberg Polska Sp.z o.o.

Kategoria: Produkt informacyjno-reklamowy
„Ostatnia Rodzina”
Statuetkę ZG wręczyła pani Katarzyna Borowska Dyr. Zarządzająca w firmie Burgo Polska Sp.zo.o.
 

Kategoria: Opakowanie z nadrukiem
 „Wajda”
 Statuetkę ZG wręczył  pan Edward Dreszer wieloletni członek Rady Polskiej Izby Druku i jej Prezes przez ostatnie dwie kadencje.

Punktem kulminacyjnym Gali było wręczenie statuetki DIAMENTOWY GRYF - trzykrotnemu laureatowi nagrody ZŁOTY GRYF, którą zasłużenie otrzymała po raz kolejny Drukarnia TAKT.

Ponadto dodatkowa produkcja zgłoszona przez firmę, została nominowana nagrody głównej – FISZ EMADE TWORZYWO oraz opatrzona dyplomem.

To dla nas ogromny sukces i wyróżnienie. Bardzo się cieszymy ze zdobytych nagród. To udowadnia, że wykonywane przez nas produkcje są bardzo wysokiej jakości. ZŁOTE GRYFY jak i DIAMENTOWY GRYF to już kolejne nasze nagrody w tym konkursie, które wzmacniają pozycję DRUKARNI TAKT na rynku. Tak jak wielokrotnie wspominałam: dla nas trendem jest JAKOŚĆ! a wygrane w tym konkursie tylko i wyłącznie to potwierdza – Joanna Stanowicka-Ozga MARKETING MANAGER, TAKT Sp. z o.o.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.