Justyna Fabisiak creative directorem w Endorfina Events

Do zespołu dołącza też Filip Morawski jako senior project manager.

Do zespołu agencji Endorfina Events dołączyli Justyna Fabisiak na stanowisku creative directora oraz Filip Morawski w roli senior project managera. Justyna Fabisiak objęła nowo utworzone stanowisko szefa działu kreacji. Będzie zarządzać kilkuosobowym zespołem, w tym studiem 2D i 3D. Filip Morawski dołączył do jednego z trzech zespołów produkcyjnych i odpowiedzialny będzie za produkcję wydarzeń dla kluczowych klientów agencji.

Justyna Fabisiak z branżą eventową związana od 2010 r. Przez ostatnie 4 lata związana była z agencją MyPlace, gdzie z działu produkcji przeszła do kreacji, w konsekwencji obejmując stanowisko creative directora. Wcześniej pracowała już w Endorfina Events. Filip Morawski z branżą eventową jest związany od 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie współpracy z agencjami eventowymi takimi jak EM Lab czy Defacto.

Endorfina Events jest agencją wyspecjalizowaną w kreacji i produkcji wydarzeń specjalnych. Wśród jej klientów są m.in.: T-Mobile, Bank Zachodni WBK, H&M, Coca Cola, Facebook, Infiniti, Union Investment i Credit Agricole.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.