Albedo Marketing realizuje akcję promocyjną dla Nałęczowianki

"Dodaj gazu swoim pasjom" to kolejny projekt agencji dla tego klienta.

Albedo Marketing wdraża akcję promocyjną dla Nestlé Waters. Wykorzystując wielokanałową komunikację oraz loterię jako narzędzie dodatkowej aktywizacji konsumentów, organizatorzy zachęcają do picia wody delikatnie gazowanej i gazowanej marki Nałęczowianka.

Promocja sprzedaży wody Nałęczowianka organizowana jest pod hasłem „Dodaj gazu swoim pasjom”. Jej celem jest zwiększenie zainteresowania wodą delikatnie gazowaną i gazowaną w trakcie nadchodzącego sezonu letniego, a co za tym idzie – zwiększenie udziałów marki w rynku. Kampania skierowana jest głównie do aktywnych kobiet w wieku 35-55 lat. Producent oraz organizatorzy akcji mają nadzieję, że w tej grupie znajdą się nie tylko dotychczasowi konsumenci wody gazowanej, ale że sięgnie po nią również szersze grono. W tym celu promocja prowadzona jest na bazie szerokiego wykorzystania narzędzi offline, online czy multimedialnych – począwszy od spotu telewizyjnego, przez loteryjną witrynę, kanały w social mediach, po POS i dedykowane opakowania.

Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody poświęcone poszczególnym zainteresowaniom, np. wyjazdy o wartości 10 tys. zł i karty podarunkowe na zakupy do sklepów The North Face, miłośnicy gotowania otrzymają roboty planetarne KitchenAid czy bony do sieci Duka itp.

Albedo Marketing organizowało już wcześniej kampanie wsparcia sprzedaży dla Nałęczowianki. Ubiegłoroczna akcja przeprowadzona we współpracy z New Balance zachęcała do aktywności fizycznej. Rezultatem akcji był wzrost udziałów rynkowych Nałęczowianki o 39 proc., a spontaniczna świadomość marki wzrosła z 47 proc. do 55 proc.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.