Nowe osoby w studiu animacji Human Ark

Magdalena Grzesz i Arkadiusz Leszko dołączyli do zespołu studia animacji i postprodukcji Human Ark, zasilając pion produkcji reklam.

Grzesz  na stanowisku Production Managera zajmuje się koordynacją animacji i postprodukcji reklam, jednocześnie odpowiada za działania z zakresu New Business. Leszko objął funkcję Supervisora studia oraz Leada Działu Kompozycji.

Magdalena Grzesz jest absolwentką filmoznawstwa w Instytucie Sztuk Audiowizualnych UJ. Przez ostatnie 9 lat pracowała przy wielu produkcjach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych zarówno dla klientów komercyjnych jak i sektora publicznego. W agencji Red8 Advertising jako Account Manager koordynowała kampanie reklamowe ATL dla takich marek jak KFC (Amrest), Ibuprom (USP Zdrowie), Bonduelle, Sebidin i Undofen (Omega Pharma), Altacet (Sandoz Novartis) oraz dla Banku Zachodniego WBK. W agencji Brain pracowała dla Prudential i Lotto. W krakowskiej agencji marketingu zintegrowanego Eskadra jako New Business Manager efektywnie poszerzała portfolio Klientów i realizowała projekty dla Factory Outlet oraz kampanię promocyjną dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. W Human Ark na stanowisku Production Managera, obok Agnieszki Dobrołowicz i Jana Wołowskiego zajmuje się koordynacją animacji i postprodukcji reklam. Dodatkowo do jej zadań należy rozwój działań z zakresu New Business studia.

Arkadiusz Leszko z branżą animacji i postprodukcji związany jest od 2010 roku. W Polsce pracował między innymi dla takich studiów jak Juice, Xantus, czy Platige Images. Zajmował się animacją 3D, kompozycją i zarządzał zespołami. Realizował m.in. projekty dla BMW, Audi, Nissan, Marvel, zajmował się cinematikiem Wiedźmin, Wild Hunt, pracował przy trailerze do filmu Marsjanin Ridleya Scota. W 2016 roku wyjechał na kontrakt do Moving Picture Company w Kanadzie, gdzie odpowiadał za kompozycję przy filmie X-men w reżyserii Bryana Singera. W Human Ark obok Mikołaja Zientalskiego pełni funkcję Supervisora projektów reklamowych oraz Leada Działu Kompozycji.

Powiększenie zespołu jest konsekwencją strategii rozwoju odrębnych struktur filmowych i reklamowych Human Ark i dbałości o nieustanne podnoszenie poziomu realizowanych projektów. Obecnie studio poza tworzeniem reklam na zlecenie największych agencji i domów mediowych w kraju i za granicą rozpoczęło pracę nad drugim sezonem doskonale przyjętego przez publiczność i krytyków serialu “Kacperiada” oraz przygotowuje się do uruchomienia produkcji na międzynarodową skalę, pełnometrażowej animacji familijnej “Podróż smokiem Diplodokiem”. Więcej na www.human-ark.com

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.