Kia reklamuje odświeżone Picanto

Kampanię przygotowały Interactive Partners i Havas Media.

Kia Motors Polska, importer i dystrybutor samochodów tej koreańskiej marki w Polsce, rozpoczęła w mediach kampanię promującą odświeżony model Picanto, który swoją premierę miał w marcu br. podczas salonu moto w Genewie, czyli swojego miejskiego "malucha". To już jego trzecia generacja. Ta ma się odznaczać, według zapowiedzi producenta, "jeszcze bardziej młodzieńczym i energicznym" charakterem od poprzedniej.

W kampanii skierowanej do młodej grupy docelowej nie uwzględniono mediów tradycyjnych, dlatego komunikacja prowadzona jest wyłącznie online. Marka zdecydowała się m.in. na sponsoring gali Eska Music Awards. Kampania pod hasłem: "Nowa Kia Picanto. Ruszaj po więcej" potrwa do końca lipca. Za adaptację kreacji odpowiedzialna jest agencja Interactive Partners. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.