Anja Rubik znów promuje Galaxy S8 w ofercie Orange Love

Emisja spotów potrwa do końca sierpnia.

Startuje druga odsłona kampanii marketingowej promującej najnowszy flagowy smartfon Samsunga - Galaxy S8 - w ofercie Orange Love. Bohaterką reklamy ponownie została znana modelka Anja Rubik.

W przygotowanym spocie Anja Rubik swobodnie podróżuje po Europie i uwiecznia swoje wspomnienia, fotografując je smartfonem Samsung Galaxy S8 w kolorze niebieskim. Zdjęcia z zagranicznych wakacji w ofercie Orange Love można swobodnie wysłać do rodziny czy znajomych, nie martwiąc się o dodatkowe koszty.

Do 30 września Orange jest jedynym operatorem oferującym Galaxy S8 w tym kolorze.

Emisja spotów potrwa do końca sierpnia. Kampanii telewizyjnej towarzyszyć będą również działania digitalowe. Za kreację kampanii odpowiada agencja Leo Burnett. Spot wyprodukowała agencja Selfish 3 Production, a za postprodukcję odpowiedzialna była firma Lunapark. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative.

Maciej Burlikowski 1020 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.