Galbani zaprasza do gotowania z prawdziwym Włochem [wideo]

Startuje letnia kampania marki.

Galbani – należąca do Lactalis marka włoskich serów – ruszyła z nową komunikacją reklamową. Letnia kampania jest prowadzona w kanałach online. Na jej potrzeby przygotowano filmy, które pokazują jak przygotować włoskie dania z użyciem składników z asortymentu marki Galbani: mozzarelli, mascarpone, ricotty i grana padano. O tym, jak je najlepiej przyrządzić, opowiada rodowity Włoch, stąd też hasło: "Gotuj z prawdziwym Włochem".

Dziesięć filmów z przepisami zostanie opublikowanych na Facebooku oraz kanale YouTube marki Galbani. Koncepcję kampanii i kreacje przygotował LiquidThread, za zakup i planowanie mediów odpowiada Zenith, a działania z zakresu marketingu efektywnościowego realizuje agencja Performics.

Za produkcję cyklu filmów był odpowiedzialny dom produkcyjny Foszer Sawicki, który po raz kolejny zaangażowany jest w projekt dla marki Galbani.

Maciej Florek 1972 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.