T-Mobile daje Netfliksa w prezencie [wideo]

Rusza nowa kampania reklamowa.

Rusza kampania reklamowa promująca najnowszą ofertę operatora T‑Mobile - Bez Limitu w ofercie z najnowszymi smartfonami i rocznym dostępem do Netflixa w prezencie. Dwa nowe spoty pojawią się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Kampania realizowana jest pod hasłem "Teraz możesz!". 

Działania obejmują także komunikację w kanałach digital (w tym social media), OOH i salonach operatora. Za kreację i produkcję spotów odpowiedzialna jest agencja Bridge2Fun. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom, a działania reklamowe w internecie wspiera LiquidThread. Kampanię w mediach społecznościowych prowadzić będzie agencja Warszawa, materiały BTL opracowała zaś agencja Arc Worldwide.

Maciej Florek 1971 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.