Empik w nowej odsłonie w łódzkiej Manufakturze

Łódzki Empik zamienił się w Future Store.

Kolejny flagowy Empik zmienił się w Future Store. Nowa odsłona salonu w Manufakturze została zaprezentowana 22 lipca. Po trzech miesiącach gruntownej przebudowy sklep znany łodzianom od ponad dekady zyskał nowy wystrój.

Zmieniła się cała architektura salonu o powierzchni blisko 1100 mkw. – pojawiły się nowe meble, czytelna nawigacja, kolorystyka czy system prezentacji produktów, ale również technologiczne rozwiązania, które ułatwiają klientom zakupy.

To szósty Future Store Empik w Polsce. Każda przebudowa istniejącego salonu Empik na nowy format oznacza również dodatkowe szkolenia dla pracowników i zmiany asortymentowe. Sklep ma być przewodnikiem po ciekawych formach spędzania wolnego czasu. Na poziomie 0 zlokalizowane są działy: prasa, film, muzyka, multimedia, artykuły papiernicze i kreatywne, a na poziomie I klienci znajdą bogatą ofertę książek, zabawek i gier planszowych.

Empik w łódzkiej Manufakturze będzie kontynuować działalność kulturalną. Na scenie będą się odbywać regularnie spotkania z twórcami – pisarzami, muzykami, ludźmi filmu i innych dziedzin twórczości, a także różnego rodzaju warsztaty kreatywne. Z okazji otwarcia Empik zaprasza łodzian na specjalne wydarzenia – spotkania z Karoliną Korwin-Piotrowską i Klaudią Klarą oraz warsztaty "Idzie nowe”.

Katarzyna Woźniak 362 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.