A+E Networks pracuje nad nową, polską produkcją

Program pojawi się w jesiennej ramówce History.

Firma medialna A+E Networks realizuje nową polską serię dokumentalną "Poszukiwacze zaginionej prawdy". Każdy odcinek to podróż po Polsce śladem niewyjaśnionych dotychczas opowieści. Program zadebiutuje na antenie kanału History tej jesieni. Poprowadzi go duet dziennikarski Jacek Podemski i Piotr Maszkowski. Za produkcję programu odpowiada firma OP1 (Outpost One Entertainment). Ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji.

 - Oglądalność telewizji History w pierwszym półroczu 2017 r. wzrosła o 15 proc. w porównaniu z takim samym okresem rok wcześniej. Dużą zasługę w tym mają programy śledczo-poszukiwawcze. "Poszukiwacze zaginionej prawdy" to nasza druga produkcja lokalna na History. Liczymy, że stworzymy wysokiej jakości serię, która uświetni 10-lecie naszego kanału w Polsce – powiedziała Izabella Wiley, dyrektor generalna na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią w A+E Networks.

"Poszukiwacze zaginionej prawdy" to druga produkcja lokalna A+E Networks w Polsce tej jesieni po realizowanej przez Crime+Investigation (CI Polsat) serii "Polskie zabójczynie".

Piotr Machul 171 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.