Tissot i Tour de Pologne

Oficjalnym zegarkiem 74. edycji Tour de Pologne jest Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2017.

Po raz pierwszy w historii Tour de Pologne za oficjalny pomiar czasu będzie odpowiadać Tissot, producent szwajcarskich zegarków.

Kolarstwo to dyscyplina, z którą marka Tissot  związana jest od pół wieku. W ciągu ostatnich 50 lat współpracowała przy wielu imprezach kolarskich, biorąc udział w zawodach kolarskich na szosie, na torze, w górach i w konkurencji BMX. Od ponad 20 lat Tissot jest partnerem Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI), a także odpowiada za oficjalny pomiar czasu i dostarczenie innowacyjnych systemów mierzenia czasu podczas Tour de France i La Vuelta a España oraz wszystkich wyścigów organizowanych przez Amaury Sport Organisation.

Ukoronowaniem nowego partnerstwa marki jest dedykowany Tour de Pologne sportowy zegarek, Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition 2017, w którym wiele detali nawiązuje do świata kolarstwa i poszczególnych części roweru.

 

 „Bardzo się cieszę, że nawiązaliśmy współpracę z marką Tissot, która odpowiada za oficjalny pomiar czasu podczas 74. edycji Tour de Pologne UCI World Tour. Dzięki temu partnerstwu łączymy cenioną na całym świecie precyzję Tissot z głęboko zakorzenioną narodową pasją do kolarstwa. Jestem przekonany, że fani tej dyscypliny docenią technologiczną biegłość naszego zaufanego partnera, który z myślą o miłośnikach kolarstwa stworzył dedykowany Tour de Pologne zegarek z wygrawerowanym na deklu koperty logo 74. edycji wyścigu. – Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team

Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team (Organizator Wyścigu)

Fot. M. Szałek

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.