Tuba Smaku - nowy projekt Pascala Brodnickiego

To sieć kanałów kulinarnych na YouTube autorstwa znanego kucharza i jego przyjaciół.

Wraz z Pascalem kanał www.youtube.com/tubasmaku współtworzą: Agnieszka Mielczarek, Agata Stankiewicz, Mickey Rotten, Rudy i Jorg oraz Daniel Brzeziński.

- W sieci brakowało miejsca, które skupiałoby kulinarnych zapaleńców z różnych dziedzin, dlatego Tuba Smaku jest wyjątkowym przedsięwzięciem - uważa Pascal Brodnicki, współzałożyciel i pomysłodawca projektu. - Pojawią się znane i lubiane nazwiska, ale wiem, że dołączą do nas kolejni miłośnicy kuchni, bo w przyszłości chcielibyśmy być także kuźnią kulinarnych talentów. To co jest jeszcze dla mnie ważne, to aspekt edukacyjny i jakość przekazu, którego w Tubie Smaku nie zabraknie – podkreśla.

Sieć kanałów powstała z myślą o wszystkich pasjonatach kuchni bez względu na ich poziom zaawansowania. Każdy będzie mógł korzystać z porad. Tuba Smaku ma nie tylko różnorodny kontent, ale również możliwości promocyjne. To coś więcej niż miejsce z jakościowym wideo. Prowadzący aktywnie angażują się w interakcje z widzami odpowiadając na komentarze i wchodząc z nimi w dyskusje.

(handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.