"Fakt" wprowadza dodatek "Fakt za Miastem"

Dodatek będzie sprzedawany w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców.

Dziennik "Fakt" wprowadza dodatek "Fakt za Miastem". Będzie to 16-stronicowa publikacja sprzedawana wraz z gazetą codzienną "Fakt" w każdy czwartek w wybranych punktach w całej Polsce.

"Fakt za Miastem" pojawi się w sprzedaży w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców i będzie poświęcony tematom związanym z życiem na terenach pozamiejskich. Co czwartek czytelnicy otrzymają artykuły z zakresu m.in. biznesu rolniczego, hodowli i upraw, technologii oraz nowoczesnych rozwiązań w rolnictwie. W każdym wydaniu pojawią się także porady z zakresu finansów, prawa, ubezpieczeń oraz dotacji unijnych. Na łamach dodatku pojawiać się będą wypowiedzi i wywiady z ekspertami: urzędnikami, naukowcami, prawnikami oraz doradcami z zakresu prawa unijnego.

"Fakt za Miastem" w nakładzie 80 tys. egzemplarzy będzie dostępny w sprzedaży w cenie 2,99 zł z gazetą codzienną "Fakt" oraz stałym czwartkowym dodatkiem "Fakt TV".

Piotr Machul 172 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.