Krzysztof Różycki przechodzi z Avonu do Meetrics

W nowej firmie będzie menedżerem ds. kluczowych klientów.

Do zespołu Meetrics dołącza Krzysztof Różycki, obejmując stanowisko menedżera ds. kluczowych klientów. Przez kilka ostatnich lat pracował w Avon Cosmetics Polska jako digital activation coordinator.

Karierę w branży digital rozpoczął w 2008 r. w firmie ARBOinteractive Polska na stanowisku project managera. Pracował w tej firmie przez ponad cztery lata, finalnie na stanowisku head of product development. Następnie pracował w agencji Red8 Digital jako account manager.

W Meetrics będzie odpowiedzialny za sprawy techniczne i merytoryczne związane z pomiarem viewability. Przejmie opiekę nad kluczowymi klientami Meetrics w Polsce. Do jego obowiązków będzie należało m.in. wprowadzanie pomiarów na realizowanych projektach, pomoc w obsłudze narzędzia Ad Attention Manager, raportowanie i konsulting w zakresie oferowanych przez Meetrics produktów.

Maciej Florek 1916 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.