Sfinks otworzy trzy nowe sieci restauracji

Jeszcze w tym roku spółka chce wprowadzić marki Lepione & Pieczone, Spice Up i Fabryka Pizzy.

Jak poinformował dziennik "Parkiet", sieć Sfinks jeszcze w tym roku ma w planach otwarcie pierwszych lokali pod szyldami Lepione & Pieczone, Spice Up! i Fabryka Pizzy. Dodatkowo w ramach nowej strategii działania opracowanej na lata 2017-2022 grupa rozszerza dostawę dań do klienta na kolejne miasta. Obecnie usługa dostępna jest w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. W najbliższych dniach dania sieci Wook, Chłopskie Jadlo i Sphinx będzie można zamówić z dostawą w Warszawie i Krakowie.

Sfinks mocno podkreśla, że wiąże duże nadzieje z nowym konceptem gastronomicznym fast casual dining. Firma chce zaproponować swoim klientom charakterystyczne dania nawiązujące do oferty wiodących sieci - Sphinx, Chłopskie Jadło, Wook, ale będzie to oferta dla tych, co chcą zjeść posiłek szybko i w niewygórowanej cenie, ale nie jest im obojętne, co zjedzą. 

Katarzyna Woźniak 349 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.