Monika Stukonis naczelną "Pani"

Stanowisko szefa redakcji magazynu Wydawnictwa Bauer obejmie od grudnia br.

Do końca listopada pracę redakcji "Pani" koordynuje Izabela Komendołowicz-Lemańska, jedna z dwóch zastępców redaktor naczelnej, która kieruje zespołem od czasu rezygnacji Małgorzaty Domagalik pod koniec maja br.

Monika Stukonis jest dziennikarką i redaktorką od 23 lat związaną z pismami luksusowymi. 11 lat pracowała jako reporterka "Twojego Stylu", dwa lata przygotowywała wywiady dla "Vivy!" Przez ostatnie 9 lat pracowała dla magazynu "Elle" - cztery lata jako zastępca redaktor naczelnej, przez ostatnie 5 lat była redaktor naczelną polskiej edycji miesięcznika. Wprowadziła na polski rynek magazyn męski "Elle Man".

Piotr Machul 193 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.