Artur Żmijewski twarzą Gomez.pl [wideo]

Rusza kampania promująca jesienno-zimową kolekcję odzieżową.

Internetowy dom mody Gomez.pl rozpoczął nową kampanię reklamową z udziałem Artura Żmijewskiego. Działania reklamowe będą prowadzone w telewizji (dwie wersje spotu - 30- i 15-sek.) w kanałach TVN, TVN Style i TVN24. Dodatkowym wsparciem będą działania w internecie, m.in. w YouTube, Facebooku i Instagramie. Pojawią się również reklamy prasowe oraz na powierzchniach wielkoformatowych. 

Reżyserią klipu zajmował się Jakub Kossak. Muzykę do reklamy stworzył Andrzej Smolik. Do momentu zamknięcia tego wydania MMP24 Gomez.pl nie odpowiedziało na nasze szczegółowe pytania dotyczące agencji i domu mediowego zaangażowanych w tę odsłonę kampanii.  

Maciej Florek 1971 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.