Konkurs marki Flügger dla projektantów wnętrz

Za opracowanie koncepcji i mechaniki konkursu, pomysłu na nagrody oraz działania wspierające odpowiadała agencja S4.

Pod hasłem "Design it yourself" ruszył konkurs marki Flügger kierowany do projektantów wnętrz oraz towarzyszące mu działania promocyjne. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kreatywnej aranżacji wnętrza wybranego pomieszczenia domu lub mieszkania, która odda styl projektanta i powstanie z wykorzystaniem minimum dwóch produktów marki Flügger.

Agencja reklamowa S4 opracowała koncept kreatywny wraz z mechaniką konkursu, stworzyła KV konkursu, odpowiadała za kwestię nagród dla zwycięzców. Dodatkowo po stronie agencji znalazło się stworzenie portalu www.fluggerdesign.pl oraz przygotowanie nośników do kampanii w internecie, obejmującej m.in. portale takie jak: Urzadzamy.pl, Ladnydom.pl, Dekoria.pl, Vogue.com.pl.

Maciej Florek 1972 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.