Polsat, Sarigato/Sataku, Grupa RMF, AMS, Bauer i Agora nagrodzone przez "MMP"

W dorocznym raporcie Biura Reklamy uhonorowaliśmy najlepsze biura w kategoriach TV, Internet, Radio, OOH, Magazyny, Dzienniki i Kino. Podstawą wyboru było badanie Kantar Millward Brown.

To już czternasty raport Biura Reklamy "Media&Marketing Polska" przygotowywany wraz z instytutem badawczym Kantar Millward Brown. W kategorii telewizja nagrodę główną otrzymało biuro Polsat Media, a wyróżnienie przypadło TVN Media. Wśród biur internetowych najlepsze okazało się Sarigato/Sataku, wyróżnienia to Wirtualna Polska i Facebook. Grupa RMF otrzymała nagrodę główną w kategorii biur radiowych, z kolei AMS triumfował w kategorii OOH. Bauer otrzymał nagrodę główną w kategorii magazyny, a Zwierciadło i Edipresse - wyróżnienia. Wśród biur  wydawców Dzienników, tytułem biura roku uhonorowaliśmy Agorę. Polska Press Grupa dostała wyróżnienie. New Age Media wyróżniliśmy w kategorii kino. 

Raport przygotowaliśmy we współpracy z instytutem badawczym Kantar Millward Brown, który przeprowadził badanie w dniach 5-12 października 2017 r.. Pracę biur oceniali specjaliści wytypowani przez domy mediowe, były to osoby, które bezpośrednio realizuj z biurami projekty. Łącznie przeprowadzono 100 wywiadów. Nagrody i wyróżnienia są przyznawane przez redakcję "MMP", na podstawie wyników badania oraz wiedzy redakcji o biznesie poszczególnych biur. 

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.