Justyna Kowalczyk ponownie dla Santander Consumer Bank

Bank promuje kredyty gotówkowe na święta.

Santander Consumer Bank ruszył z kampanią kredytów gotówkowych z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Obejmuje ona emisję spotów telewizyjnych, działania w prasie oraz kampanię internetową. Jej twarzą jest Justyna Kowalczyk, ambasadorka marki.

W ramach kampanii reklamowej produktu powstały 30- i 15-sekundowe spoty, które są emitowane w największych stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Kampania obejmuje też reklamy w drukowanych magazynach telewizyjnych oraz kampanię programmatic. Autorem scenariusza jest Marcin Nurkiewicz, a produkcją zajęła się firma ToFi Productions. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith.

Kampania wspiera specjalną promocję dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się na wzięcie kredytu w Santander Consumer Bank do końca tego roku. Bank oferuje oprocentowanie wynoszące 3,99 proc. (RRSO 11,61 proc.), przy zawarciu umowy w oddziale, i spłatę pierwszej raty po trzech miesiącach od podpisania umowy.

Maciej Burlikowski 1017 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.