"Wyborcza" z kalendarzem Wajraka wspierana przez Bardzo

Zdjęcia Adama Wajraka do pobrania także w internecie.

30 listopada razem z "Gazetą Wyborczą" wychodzi  kalendarz przyrodniczy na 2018 r.  ze zdjęciami z Puszczy Białowieskiej autorstwa Adama Wajraka, przyrodnika i dziennikarza "Gazety Wyborczej". Zdjęcie okładkowe w akcji na profilu Gazety wybrali czytelnicy. 

Zdjęcia publikowane w kalendarzu będą dostępne także do pobrania w wysokiej rozdzielczości od 1 grudnia br. na stronie wyborcza.pl/kalendarz.
Wydanie "Gazety Wyborczej" z kalendarzem przyrodniczym Adama Wajraka wspiera promocja w stacjach telewizyjnych i radiowych (TVN, stacje tematyczne, RMF Classic, Radio Złote Przeboje, Pogoda, Tok FM), na ekranach dworcowych Platform Channel oraz autopromocja w wydaniu papierowym i internecie. 

Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadały Blue 449 oraz dział marketingu "Gazety Wyborczej" .

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.