Startuje nowa loteria Radia Złote Przeboje

Organizatorem loterii "Gorączka złota" jest 2Win.

Wczoraj Radio Złote Przeboje (Agora) zaprosiło słuchaczy do udziału w nowej loterii pod hasłem "Gorączka złota". Zabawa rozgrywana będzie na antenie stacji w porannym paśmie – od poniedziałku do piątku o godz. 9.40, a poprowadzi ją Kamil Baleja.

Jak zapewnia biuro prasowe, codziennie uczestnicy loterii będą mogli wygrać nawet 5 tys. zł. W puli nagród jest ponad 200 tys. zł. Aby wziąć udział w "Gorączce złota", należy wysłać SMS-a na wskazany numer telefonu.
Loteria potrwa do 27 kwietnia br.

Organizatorem loterii "Gorączka złota" jest 2Win. Nowa loteria Radia Złote Przeboje jest promowana na antenie stacji oraz na www.zloteprzeboje.pl.

Katarzyna Woźniak 275 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.