Synergic startuje z kampaniami na rowerach dla Citi Handlowego i Mastercarda

Firma powraca drugi rok z rzędu z kampanią wizerunkową dla Citi Handlowego oraz realizuje kampanię dla Mastercarda, swojego nowego klienta.

1 marca br. wraz z oficjalnym startem sezonu rowerowego na ulicach Warszawy pojawiło się ponad 5200 rowerów z charakterystycznymi skrzydełkami, na których widoczne są trzy kampanie.

Pierwsza z nich jest kontynuacją zeszłorocznej współpracy z Citi Handlowym, który w tym sezonie reklamuje karty kredytowe, aplikację Citi Handlowy Bikes, jak i samą markę banku. Dla projektu Citi Handlowy wykorzystano 6357 rowerów w całej Polsce, w tym 3205 w samej stolicy. Oprócz tego w stolicy wzorem lat ubiegłych otwarto pięć stacji sponsorskich. Są to stacje, które stale zajmują miejsce w top 20 w rankingach wypożyczeń.

Drugą kampanią jest projekt we współpracy z Mastercardem, który promuje program punktowy Priceless Specials na 500 rowerach.

Trzecią kampanią jest własna kampania wizerunkowa Synergic, wykorzystująca 1500 rowerów.

Oprócz tradycyjnego zarejestrowania w systemie Veturilo każdy rower można wypożyczyć, korzystając z aplikacji Citi Handlowy Bikes, pierwszej komercyjnej aplikacji mobilnej do wypożyczania rowerów. Jej nowsza wersja została powiększona o kolejne funkcjonalności i jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Katarzyna Kacprzak 230 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.