Dorota Frydryszewska i Elżbieta Olech w biurze reklamy Muratora

Dorota Frydryszewska i Elżbieta Olech dołączyły do Biura Reklamy - Hobby i Zdrowie Murator SA. Obie objęły stanowiska starszego konsultanta...

Dorota Frydryszewska i Elżbieta Olech dołączyły do Biura Reklamy - Hobby i Zdrowie Murator SA. Obie objęły stanowiska starszego konsultanta ds. reklamy i będą wspierać zespół zajmujący się sprzedażą reklam w magazynach hobbystycznych. Rozwój zespołu jest związany ze zmianą formuły magazynu "Podróże", który od listopadowego numeru będzie miał charakter lifestyle'owy.

Dorota Frydryszewska ostatnio pracowała w Wydawnictwie Infor. Wcześniej była związana z wydawnictwem PTL Media. Elżbieta Olech poprzednio była zatrudniona w Axel Springer Polska, gdzie zajmowała się sprzedażą reklam m.in. w "Dzienniku" oraz dodatku "Życie jest piękne". Kierowała również działem OMD Response w OMD Poland. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.