Nowe kanały Discovery w Aster City

Od czerwca trzy nowe kanały tematyczne Discovery Communications Europe (popularno-naukowy Discovery Sci-Trek, podróżniczy Discovery Travel & Adventure i historyczny Discovery...

Od czerwca trzy nowe kanały tematyczne Discovery Communications Europe (popularno-naukowy Discovery Sci-Trek, podróżniczy Discovery Travel & Adventure i historyczny Discovery Civilisation) są dostępne w kablówkach Bresnan International Parnters. Sieci kablowe Bresnana mają łącznie 330 tys. odbiorców. Największą jest Aster City Cable. Polską wersję językową nowych kanałów przygotowuje firma Zone Vision. Claire Appleby, rzecznik DCS na Europę, zaprzecza pogłoskom o rozmowach z operatorami platform cyfrowych o udostępnieniu nowych kanałów. Na razie programy nie zawierają reklam, które mają się pojawić po przeanalizowaniu oglądalności-wyjaśnia rzecznik Discovery. (PW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.