Niebawem nowy inwestor w Radiostacji

Najprawdopodobniej jeszcze w lipcu Radiostacja będzie mieć nowego inwestora. Po wycofaniu się wiosną br. norweskiego koncernu radiowego P4 rozgłośnia szuka...

Najprawdopodobniej jeszcze w lipcu Radiostacja będzie mieć nowego inwestora. Po wycofaniu się wiosną br. norweskiego koncernu radiowego P4 rozgłośnia szuka partnera, który wspomoże ją kapitałowo i sfinansuje promocję. Nieoficjalnie wśród potencjalnych inwestorów wymienia się m.in. stołeczne Radio Kolor, Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe, holding ITI (właściciela telewizji TVN) oraz dwa podmioty zagraniczne. Radiostacja nadaje program sformatowany dla słuchaczy w wieku od 15. do 25. roku życia w oparciu o umowę operatorską ze Związkiem Harcerstwa Polskiego. Odbierana jest w Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Trójmieście i Poznaniu. Justyn Depo, współwłaściciel i członek zarządu Radiostacji, wyklucza możliwość zmiany formatu rozgłośni w wyniku wejścia nowego partnera. (PW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.