Colgate-Palmolive wprowadza w Europie Centralnej nową pastę

Firma Colgate-Palmolive wprowadza na rynki środkowej i centralnej Europy nową, ziołową pastę do zębów o nazwie Colgate Herbals. Colgate Herbals...

Firma Colgate-Palmolive wprowadza na rynki środkowej i centralnej Europy nową, ziołową pastę do zębów o nazwie Colgate Herbals. Colgate Herbals zadebiutuje w krajach bałtyckich byłego ZSRR, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Następnymi krajami będą Rumunia i Słowenia. Według przedstawicieli Colgate-Palmolive wprowadzenie nowego brandu zostało poprzedzone precyzyjnymi badaniami marketingowymi, które wykazały, że konsumenci właśnie tego regionu są bardzo zainteresowani pastą do zębów wytwarzaną na bazie ziół i innych naturalnych składników. Kevin Gass, dyrektor generalny czeskiego oddziału firmy, stwierdził, że Colgate Herbals to najważniejsza tegoroczna premiera Colgate-Palmolive. Gass dodał też, że wprowadzeniu tego brandu towarzyszyć będzie wyjątkowo intensywna kampania reklamowa przygotowywana przez lokalne oddziały agencji Young & Rubicam.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.