Chusteczki do demakijażu brandu Pond's w Europie Środkowej

Produkowane przez koncern Unilever chusteczki do demakijażu brandu Pond's zostają wprowadzone na pozostałe (od niedawna dostępne są już w Polsce)...

Produkowane przez koncern Unilever chusteczki do demakijażu brandu Pond's zostają wprowadzone na pozostałe (od niedawna dostępne są już w Polsce) rynki krajów Europy Środkowej: Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy i Estonii. Produkt ten jest już także znany konsumentom w Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Australii i Hiszpanii. Debiut na pierwszych z wymienionych rynków, tj. w Czechach i na Słowacji, zostanie wsparty kampanią reklamową przygotowaną przez bratysławski i praski oddział agencji Ogilvy & Mather. Spot telewizyjny jest adaptacją reklamy przygotowanej przez nowojorski oddział O&M, jednak zostały w nim dokonane zmiany kładące większy nacisk na warstwę informacyjną. Spot ten będzie emitowany w czeskiej stacji TV Nova oraz w słowackiej telewizji Markiza. Ponadto - podobnie jak w Polsce - reklamy prasowe ukażą się w miesięczniku "Elle". Przewidziano także promocje w sklepach.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.