Klub Mewa rozdaje nagrody

Promocja papierosów Mewa, produkcji British American Tobacco, trwa od grudnia ub.r., a jej zakończenie przewidziane jest w grudniu br. Składa...

Promocja papierosów Mewa, produkcji British American Tobacco, trwa od grudnia ub.r., a jej zakończenie przewidziane jest w grudniu br. Składa się z sześciu etapów i finału. W pierwszym etapie rozesłano ulotki z informacją o akcji. Wszyscy, którzy zgodzili się na umieszczenie danych w bazie firmy, otrzymali metalową zapalniczkę i plastikową kartę członkowską Klubu Mewa. W kolejnych etapach zmieniają się nagrody: są nimi popielniczka, parasol, kurtka, zegarek damski i męski. W finale weźmie udział 50 osób, które w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie konkursowe. Nagrodą główną są zakupy w supermarkecie na koszt organizatora. BAT nie podaje liczby uczestników promocji na obecnym etapie, wyniki przedstawi dopiero po zakończeniu. Podaje jedynie, że cieszy się ona dużym zainteresowaniem. (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.