Promocja kont osobistych w Bank Austria Creditanstalt

Bank Austria Creditanstalt przygotował specjalne promocyjne warunki otwierania i prowadzenia kont osobistych tylko dla wybranej grupy klientów - przedstawicieli wolnych...

Bank Austria Creditanstalt przygotował specjalne promocyjne warunki otwierania i prowadzenia kont osobistych tylko dla wybranej grupy klientów - przedstawicieli wolnych zawodów. Otwarcie i prowadzenie rachunku do końca roku jest bezpłatne (poza promocją kosztuje 7 zł mies.), poza tym za darmo wydawana jest karta Maestro (normalnie - 15 zł) i oferowana usługa teleserwisu. Dodatkowo rozdawane są drobne upominki, np. CD z muzyką Mozarta lub portfele. Akcja, rozpoczęta w tym tygodniu, potrwa do końca wakacji. Informacje o promocji ukazały się jednorazowo w prasie ogólnopolskiej, dziennikach i miesięcznikach, głównie finansowych. Przygotował je dział marketingu, bez udziału zewnętrznej agencji. BAC ma obecnie 10 oddziałów w Polsce i około 5 tys. kont osobistych. (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.